Kontrolór nákladov na projekt

EU Poultry s.r.o.

Digital Park I, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 000 EUR/mesiacOd 2000 EUR/mesiac Hrubá mzda je stanovená na základe kvalifikácie a odbornej praxe uchádzača a je definitívne určená po osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameranie spoločnosti na zlepšenie postupov kontroly nákladov zahŕňa štandardizáciu, zjednodušenie a automatizáciu systémov a procesov finančného výkaznictva. Časť vašej zodpovednosti ako kontrolóra nákladov na projekt je venovaná neustálemu zlepšovaniu týchto postupov spolu s podporou úsilia spoločnosti o digitalizáciu prostredníctvom hladkej integrácie a optimalizácie systému ERP.

Právomoci a zodpovednosti:

  • Podávanie správ End-to-End projektovému manažérovi. Počas práce na konkrétnych projektoch budete tiež podávať hlásenia príslušnému projektovému manažérovi.
  • Poskytovanie každodennej finančnej a administratívnej podpory svojim projektovým tímom.
  • Príprava mesačnej prognózy očakávaných nákladov a príjmov pre zostávajúcu časť projektu.
  • Príprava mesačnej analýzy a vysvetlenia hlavných odchýlok od rozpočtu projektu.
  • Dodavat pokladníkovi mesačný prehľad peňažných tokov - nákladov a výnosov (skutočných a predpokladaných).
  • Pomoc projektovému manažérovi pri príprave rôzných objednávok, zmlúv a interných revízií rozpočtu a iných rôznych činnosti v rámci projektového tímu.
  • Kontrola včasnej a správnej fakturácie klientom a sledovanie pohľadávok po lehote splatnosti.
  • Príprava finančného výkazu a uzávierky.
  • Podporovať a iniciovať neustále zlepšovanie procesov spoločnosti a nákladových výkazov.
  • Zohrávať dôležitú úlohu pri integrácii nového procesu do existujúceho systému ERP.
  • Manažment zmlúv z finančného hľadiska a z hľadiska štátnej pomoci.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná administratíva, financie, účtovníctvo alebo v príbuznom odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
Skúsenosti so softvérom ERP - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Bakalárske/magisterské vzdelanie v odbore obchodná administratíva, financie, účtovníctvo alebo v príbuznom odbore.

- Najmenej 5 ročná skúsenosť s kontrolou nákladov na projekty.

- Dobrá znalosť techník kontroly projektových nákladov.

- Vynikajúce komunikačné schopnosti v anglickom jazyku, a to ústne aj písomne.

- Skúsenosti so softvérom ERP.

EU Poultry je odborníkom na výrobu kvalitného hydinového mäsa.
Naším cieľom je stať sa všeobecne uznávaným lídrom v spracovaní, obchodovaní a distribúcii hydinového mäsa na trhu EÚ. Investujeme svoj čas, peniaze a úsilie do výroby, logistiky, zabezpečovania kvality a marketingu s cieľom neustále expandovať na všetky národné trhy v rámci EÚ a zvyšovať tak náš podiel na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vasylyna Khazova
Tel.: +421915436572
E-mail: poslať životopis