Skladník s VZV - 3 zmeny - zmluva na dobu neurčitú

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
CT Park, Prílohy, Zavar, Trnava Region
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+ plus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rozširujúcej prevádzkyv CTP parku Zavar prijmeme nového kolegu na prácu v sklade s potravinovým tovarom s nástupom ihneď.Vašou pracovnou náplňou v suchom, chladenom a mrazenom sklade bude:

- picking a nakladanie tovaru- príjem a výdaj tovaru

- pomocné práce v sklade- práca s VZV technikou a ručným scannerom

- práca na v trojzmennej prevádzke 5-13/13-21/17-01

- začiatok zmien nie je fixný vieme sa prispôsobiť aj vašim požiadavkám

- pomoc pri inventúrach v sklade

- pracuje sa v 3 teplotných zónach, v suchom, chladenom a mrazenom sklade

- vzhľadom na zákonné obmedzenia práca je vhodná iba pre mužov

-zmluva na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú

-mesačný výkonnostný bonus 17%

-príplatok za prácu v mraze

-príspevok na dopravu

- príspevok na stravovanie 4,95 € /deň

-3 dni voľna nad dovolenkový štandard

-5 dní dovolenky navyše

-príspevok do 3. piliera

-možnosť zamestnaneckého nákupu potravinového tovaru

-pravidelné ročné navyšovanie mzdy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím žiadosť na nižšie uvedenú adresu, odpovieme každému uchádzačovi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladovanie

Prax na pozícii/v oblasti

picker, skladník

Počet rokov praxe

1

-platný preukaz VZV a prax v oblasti skladovania veľkou výhodou

-chuť učiť sa a pracovať-aktívny a zodpovedný prístup k práci

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 www.havi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov