TOP práca v logistike- obsluha VZV v Seredi, doprava Zabezpečená!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,42 EUR/hod. 6,42 €/h+ stravné + príplatky a bonus

Popis práce

Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť v logistickej spoločnosti neďaleko Serede so zabezpečenou dopravou z okolia. Okrem moderného prostredia Vás čakajú aj fajn kolegovia :) ak ťa naša ponuka zaujala neváhaj zareagovať a my ťa v krátkom čase kontaktujeme.

Náplň práce:
- manipulácia tovaru - príjem a výdaj tovaru
- uskladňujete do vyšších pozícií
- kontrola a paletizácia tovaru

Ponúkame

- Bonusy
- Bezplatná doprava
- Práca je na 2 zmeny
- Moderné pracovné prostredie
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Finančný príspevok na stravu v hodnote 4,93 €
- Zabezpečíme obnovenie prepadnutého preukazu na motorové vozíky

Požadujeme

- platný preukaz obsluhy motorových vozíkov
- spoľahlivosť
- zodpovednosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Janette Mirtová
Tel.: +421917835409
E-mail: poslať životopis