Skladník NZV/ Plat od 1 350€/ 3 zmeny.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
1 030 - 1 400 EUR/mesiac1 030€ (fixná mzda) + 103€ (mesačný bonus 10%) + príplatky na dochádzanie (aj keď si len z Malaciek) + zmenové príplatky + ročný príplatok. Priemerný mesačný plat cca 1300€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého skladníka, ktorý sa bude venovať nasledovným úlohám:

- Pracovať s elektrickým paletovým vozíkom a manuálne nakladať objednávky podľa skeneru

- Prípravu tovaru podľa objednávky na paletu, zabezpečenie bezchybného vychystania a uskladnenie tovaru

Ak ťa baví práca so skenerom a nevadí ti pracovať v 3-zmennej prevádzke, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis! Ak by si potreboval ešte nejaké informácie, radi ti ich poskytneme.

Pracovná doba na tejto pozícii je rozdelená do 3 zmeniek: nočná, poobedná a ranná. Víkendy a sviatky sú voľné pre zaslúžený oddych.

- Získaj mesačný bonus vo výške 10% zo mzdy a ďalší ročný bonus na konci roka, ktorý odmeňuje tvoju prácu a motivuje ťa k ešte lepším výsledkom.

- Máš plne hradené poistenie zodpovednosti za škodu a možnosť využiť špeciálne úrazové a životné poistenie od Metlife, aby si si zabezpečil ochranu voči neočakávaným udalostiam.

- Získaj finančný príspevok na dopravu, parkovanie a doplnkové dôchodkové sporenie a až 280 € ročný kredit na nákup rôznych benefitov podľa tvojho vlastného výberu s Benefit Plus / Cafetériou.

- Športuj za výhodnejšie ceny s našou Multisport kartou a máš k dispozícii široký výber nápojov vrátane Mattoni, Pepsi, Toma a kávy.

- Zaručujeme ti dostatočný čas na oddych a rekreačné aktivity s 25 dnami dovolenky a odmeňujeme ťa za odporúčanie nových kolegov do našej spoločnosti prostredníctvom Referral programu.

- Máš možnosť zúčastniť sa na zorganizovaných akciách, ktoré podporujú tímovú spoluprácu a športové aktivity a poskytujeme ti starostlivosť o duševné zdravie prostredníctvom HeDePy. Okrem toho ťa odmeňujeme pri pracovnom výročí, narodení dieťaťa, svadbe a pohrebe a podporujeme zdravý životný štýl s vitamínovým dňom a poskytovaním čerstvého ovocia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

V našom tíme vítame nového kolegu/kolegyňu s nasledujúcimi vlastnosťami:
• Pozitívny vzťah k manuálnej práci:
Máš pozitívny prístup a nadšenie pre manuálnu prácu.
Robíš veci s radosťou a energiou, čo prispieva k pozitívnej atmosfére v tíme.
• Skúsenosť s prácou v sklade vítaná:
Ak už máš skúsenosti s pracovaním v sklade, je to pre nás výhoda.
Všetky získané skúsenosti môžeš využiť pri plnení tvojich úloh.
• Dôslednosť, pracovitosť a zodpovedný prístup k práci:
Sme presvedčení, že dôslednosť, pracovitosť a zodpovedný prístup sú kľúčovými faktormi pre úspech v každej práci.
Veríme, že s týmito vlastnosťami budeš schopný/á plniť svoje úlohy efektívne a spoľahlivo.
• Fyzická zdatnosť:
Práca vyžaduje fyzickú odolnosť, preto oceňujeme, ak si fyzicky zdatný/á a schopný/á zvládať náročnejšie úlohy spojené s manuálnou prácou.

Ak spĺňaš tieto kvality a si pripravený pridať svoj podiel k nášmu tímu, radi ťa privítame. Práca u nás bude nielen o plnení úloh, ale aj o tvorbe príjemnej pracovnej atmosféry. Veríme, že spoločne dosiahneme vynikajúce výsledky! Nezabudni nám poslať svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s tebou!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Benešová
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis