Mzdová účtovníčka / Pomocná účtovníčka

MK Tech, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Komplexné spracovanie a zúčtovanie miezd vyplývajúcich zo mzdových predpisov a príslušných zákonných opatrení
  • Spracovanie odvodov do Sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní
  • Ročné zúčtovanie dane z príjmu zo závislej činnosti zamestnancov a ročné zúčtovanie poistného na verejné zdravotné poistenie u zamestnancov
  • Registračné listy zamestnancov pri nástupe a výstupe zo zamestnania
  • Spracovávanie elektronických oznámení zamestnávateľa o poistencoch pri nástupe a výstupe do a zo zamestnania, ako aj o priebehu praceneschopnosti pre zdravotné poisťovne
  • Štatistické výkazy
  • Spracovanie a vyúčtovanie cestovných náhrad
  • Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
  • Príprava DPH priznaní, súhrnných a kontrolných výkazov
  • Spracovanie daňových priznaní dani z príjmu, cestnej dane, DPH a účtovných uzávierok kontrolných a súhrnných výkazov
  • Účtovanie majetku spoločnosti
  • Tvorba finančných výkazov pre potrebu bánk a rôzne iné inštitúcie
  • Tvorba finančných prehľadov a ukazovateľov
  • Zodpovednosť za samostatné vedenie komplexného účtovníctva
  • Zabezpečenie korektnosti a včasnosti mesačných uzávierok, identifikovanie nezrovnalostí a ich následná korekcia
  • Skladové hospodárstvo
  • Štatistické výkazy - ich spracovanie
  • Aktualizácia a archivácia dokumentov
  • Vedenie a aktualizácia evidencie dokladov a podkladov

Typický deň:

  • Komunikácia s rôznymi inštitúciami (Sociálna poisťovňa, Finančná správa a zdravotné poisťovne)
  • Účtovanie faktúr a spracovanie miezd

Pracovná doba:

  • 8 hodín denne, 40 hodín týždenne
  • Práca od pondelka do piatku

  • Pracuj v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá spolupracuje s veľkými nadnárodnými firmami na automatizácii výroby.
  • Máš možnosť pracovať z domu v nevyhnutných prípadoch.
  • Pracuj na Slovensku a v blízkom okolí v zaujímavom a stabilnom prostredí pre veľkých slovenských zákazníkov.
  • Naša spoločnosť ti ponúka príležitosti pre profesionálny rast a kariérny rozvoj, vrátane vzdelávania.
  • Môžeš sa tešiť na príjemné pracovné prostredie, ročné prehodnocovanie miezd, 13-ty a 14-ty plat, príspevok na šport a kultúru, firemné akcie a ďalšie finančné aj nefinančné benefity.
  • Ak si si zaslúžiš oddych, ponúkame ti možnosť náhradného voľna za prácu cez víkend. A konečná mzda bude dohodnutá individuálne s tebou podľa tvojej skúsenosti a odbornosti.
  • Pri nástupe na pracovnú pozíciu ti poskytneme pracovné zariadenie a techniku v modernom štýle.
  • Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Ostatné znalosti

    Microsoft Office - Mierne pokročilý

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • Vyššie vzdelanie v oblasti účtovníctva
    • Skúsenosti s OMEGA alebo HELIOS
    • Anglický a nemecký jazyk výhodou
    • Komunikatívny a samostatný typ

    Sme profesionálny tím konštruktérov, elektrokonštruktérov a inžinierov v oblasti strojárstva. Venujeme sa návrhu, vývoju a výrobe strojov pre automatizáciu výroby. Neustále hľadáme nové riešenia, ktoré prinášajú zefektívňovanie výrobného, ale aj logistického procesu. Kvalita, presnosť a inovácie nám umožňujú spĺňať vysoké štandardy na lokálnom, aj zahraničnom trhu.

    Počet zamestnancov

    25-49 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Veronika Kubicova
    Tel.: +421907779968
    E-mail: poslať životopis