SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Pracovník reklamačného oddelenia (aktívny český jazyk)

Od 1 000 EUR/mesiacPonúkame mzdu vo výške 1000,-€. K uvedenej mzde sa pripočítajú zákonné príplatky (cca 100,-€). Po zapracovaní navýšenie mzdy + štvrťročné výkonnostné odmeny.

Miesto práce

Trnava

Termín nástupu

dohodou

Očakávame

  • príjemné vystupovanie, ochota a komunikatívnosť (komunikácia so zákazníkmi pri vybavovaní reklamácií)
  • časovú flexibilitu (práca na zmeny a počas víkendov - krátky a dlhý týždeň)
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou
  • znalosť českého jazyka slovom i písmom na pokročilej úrovni

Vhodný uchádzač dokáže samostatne logicky myslieť, je dôsledný, empatický, komunikatívny, orientovaný na výsledok a na zákazníka, disponuje prirodzenou asertivitou, je odolný voči stresu a dokáže si zorganizovať svoj pracovný čas maximálne efektívne.

Ponúkame

○ Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
○ Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Náplň práce

Hľadáme reklamačného technika, ktorý:
  • vybavuje zákaznícke reklamácie v rámci pobočiek spoločnosti
  • komunikuje so zákazníkmi z pozície zástupcu spoločnosti v zmysle zákazníckeho servisu
  • vybavuje reklamácie zistené v sklade
  • zabezpečuje administratívne spracovanie zmlúv – zmeny kúpnych zmlúv, storná, zľavy, faktúry
  • kontroluje dodanie náhradných dielov pre zákazníkov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Záhorský
E-mail: poslať životopis