SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Skladník obchodného domu v Žiline

990 - 1 200 EUR/mesiacPonúkame nástupnú mesačnú mzdu vo výške 990,-€. K uvedenej mzde sa prirátajú ešte zákonné víkendové príplatky vo výške 100,-€ brutto a 20,-€ brutto za údržbu pracovného oblečenia. Mesačné odmeny až do výšky 120,-€.
Po odpracovaní 6 mesiacov nástupný bonus 600,-€ brutto.

Miesto práce

Žilina

Termín nástupu

dohodou

Očakávame

○ Fyzickú zdatnosť , práca s bremenami
○ Práca na zmeny - systémom krátky a dlhý týždeň (1
týždeň pracuješ 2 dni , druhý týždeň 5 dní)
○ Možnosť práce aj bez víkendov (pondelok až piatok)

Ponúkame

○ Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
○ Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
○ Získanie oprávnenia pre vedenie VZV
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Náplň práce

○ Príjem a manipulácia s tovarom od dodávateľov
○ Zaskladňovanie tovaru v sklade obchodného domu, práca so scanerovým systémom
○ Následný výdaj tovaru zákazníkom

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcel Živčic
Tel.: +421253488851
E-mail: poslať životopis