SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Brigáda v sklade

5 EUR/hod.Ponúkame hodinovú mzdu vo výške 5,- €/hod (brutto). K uvedenej mzde sa prirátajú ešte zákonné príplatky.

Miesto práce

Nitra

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Termín nástupu

dohodou (ASAP)

Očakávame

Brigáda je pre teba vhodná:
  • ak si študent vysokej školy
  • ak si hľadáš brigádu popri práci
  • si fyzicky zdatný
  • si flexibilný
  • neprekáža ti práca s bremenami
  • práca predovšetkým cez týždeň (zmeny si vopred dohodneme)

Náplň práce

  • manipulácia s tovarom od dodávateľov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Krakovík
E-mail: poslať životopis