SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Predajca kuchýň

870 - 2 500 EUR/mesiacPonúkame nástupnú mzdu vo výške 1000,- €, ktorá sa skladá zo základnej mzdy vo výške 870,-€ a osobného ohodnotenia 130,-€ . K uvedenej mzde sa pripočítajú zákonné príplatky . Dohoda o mzde zohľadní tvoje predchádzajúce skúsenosti. Mzda bude stanovená induviduálne. Po skúšobnej dobe (zapracovaní) prechod na provízny systém odmeňovania. Horná hranica tvojho zárobku nie je limitovaná.

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Termín nástupu

dohodou
POĎ S NAMI TVORIŤ VYSNÍVANÝ DOMOV, V KTOROM JE SRDCOM PRÁVE JEHO KUCHYŇA

Očakávame

○ Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
○ Technické myslenie
○ Dobré komunikačné schopnosti
○ Orientácia na dosahované výsledky
○ Práca s PC
○ Skúsenosť s 3D grafickým program výhodou

Ponúkame

○ Po zapracovaní prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou. Výška záleží iba na tvojej šikovnosti
○ Nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
○ Naučíme ťa plánovať v 3D grafickom programe Carat
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach
○ Firemné večierky

Náplň práce

Hľadáme teba, ak si ten:
○ ktorý vie aktívne oslovovať zákazníkov a nečaká až si ho nájde zákazník sám
○ ktorý si chce zarobiť a netají sa tým
○ ktorý je komunikatívny, presvedčivý a dôsledný vo svojej práci
○ ktorý vie naplno využiť svoje kreatívne a predajné schopnosti

Čo konkrétne budeš robiť?
○ vytvárať návrhy interiéru v grafickom programe
○ tvoriť cenovú kalkuláciu pre zákazníka
○ vytvárať plány inžinierskych sietí
○ úzko spolupracovať so zákazníkom ohľadom zamerania kuchyne

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Vodičský preukaz

B
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Pavlová
E-mail: poslať životopis