Skladník

TEG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
ihneď
866 - 982 EUR/mesiac100€ mesačný bonus za dochádzku už počas skúšobnej doby!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá rozrastajúca sa firma a hľadáme šikovného kolegu, ktorý má chuť pracovať a bude zodpovedný za:

  • Prájem a výdaj materiálu zo skladu
  • Kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov k tovaru
  • Preskladňovanie materiálu
  • Zásobovanie výroby
  • Balenie a príprava na expedovanie tovaru
  • Ručná manipulácia s bremenami
  • Práca s lisom
  • Obsluha paletového vozíka a rôznych typov nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíkov​

  • Nástup možný ihneď
  • Práca na 1 zmenu 6:00 - 14:30
  • Priateľský kolektív
  • Práca v čistom prostredí

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých žiadostí a životopisov môže byť časovo náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

  • Manuálna zručnosť
  • Zodpovednosť
  • Iniciatíva
  • Samostatnosť
  • Platný preukaz VZV​

Spoločnosť TEG Slovakia s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny TEG Textile Expert Germany, ktorá bola založená mladým podnikateľom v roku 2013. S viac ako 80 zamestnancami v Reichenbachu (DE), Plauen (DE) a Čadci (SK) sa zaoberá výrobou pre automobilový, medicínsky a veľký priemysel.
Závod v Čadci je zameraný na výrobu textilných výrobkov ako je šitie koženkových zostrihov (palubové poťahy, opierky, výplne dverí), šitie upínacích pásov a vysekávanie filtrov.
Spoliehame sa na inovatívne automatizačné technológie, ale aj na šikovné ruky našich krajčírok. Táto jedinečná kombinácia technickej inovácie a klasického remeselného spracovania robí z TEG jedinečného zmluvného výrobcu technických textílií. Podrobnejšie informácie môžete získať na wbovej stránke spoločnosti www.teg-tex.com.Počet zamestnancov 20-24 zamestnancov

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Balážková
Tel.: +421910750775
E-mail: poslať životopis