Vodič VZV 9€ /1hod - 12,50€/1hod Košice - okolie

W I N job, s.r.o.

Miesto práce
Košice - okolie
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 12,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič VZV - Košice - okolie

Hľadáme skúseného vodiča VZV na prácu v skladových priestoroch v Košiciach a okolí.

  • Vykonávanie práce s vysokozdvižným vozíkom a retrakom
  • Zabezpečovanie správneho naskladňovania a vyskladňovania tovaru
  • Príjem a výdaj tovaru
  • Udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru
  • Práca so skenerom

Ponúkame:

  • Možnosť zmeny 12 hodín (6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00) a 8 hodín (pondelok až piatok)
  • 2 dni práce, 2 dni voľno alebo dlhý krátky týždeň a víkendy voľné
  • Mzdu v rozmedzí od 9€/1hod - 12,50€/1hod

Ak máte skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku a retraku, pošlite nám svoj životopis a my sa s Vami radi stretneme.

Príklady typickej náplne práce:

  • Manipulácia s tovarom pomocou vysokozdvižného vozíka a retraku
  • Príjem a výdaj tovaru, kontrola kvality tovaru

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Vykonávanie práce v skladových priestoroch s použitím vysokozdvižného vozíka a retraku

Pracovná doba:

  • Zmena 12 hodín: 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00
  • Zmena 8 hodín: pondelok - piatok

Navyše poskytujeme bonusovú zložku 0,50/1hod

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected].

V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle
0911 030 758

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním životopisu prostredníctvom stránky www.profesia.sk zároveň súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce aj spoločnosti W I N job, s. r. o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vodič VZV - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom
Zodpovednosť
Samostatnosť
Bezúhonnosť

Sme spoločnosť, ktorá nadväzuje na dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania personálnych služieb klientom. Cieľom spoločnosti je predovšetkým prinášať klientom komfort a stabilnú oporu v oblasti kvalitného výberu kandidátov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Staňová
E-mail: poslať životopis